portfolio-11

Şirketimiz kaliteden ödün vermeden adil ticaret anlayışıyla müşterilerimize Kale Kepenk olarak hizmet vermekteyiz.

2006 yılında kurulmuş olan Kale kepenk, İstanbul’da 1250 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır. Üretim tesisimiz de ayrıca elektro statik boya hattı ile hizmet vermekteyiz. 9mt ve 5mt uzunluğundaki 2 adet boya hattı ile müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. Firmamız sektörde 20.yılına yaklaşırken binlerce başarılı projeyi ve bunlardan aldığımız bilgi ve tecrübemizle yurtdışı ve yurtiçi müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz.

Yüksek kalitede hizmet sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer kuruluşlar tarafından örnek alınan bir kurum olmak.

Kale Kepenk olarak stratejimiz, ileri düzey kepenk platformaları ve yüksek standartlar ile çalışan lider, odaklanmış bir kepenk şirketi olmaktır.

Neden Biz?

Kaliteli İşçilik

Amacımız, üstün ürün üstün hizmet kalitesi ve rekabetçi fiyat seviyesi sunarak müşterilerimizin, hak ettiği ve layık olduğu şartlara ulaşmasını sağlamak.

Uzman Personel

Uzman kadromuzla gerek üretim ,gerek teknik destek aşamasında müşterilerimize en doğru bilgileri veriyoruz.

Zamanında İş Teslimi

Müşterilerimizi en kaliteli çözüme ulaştırmada birimlerimizde bekleme yaşatmıyoruz.
Kaliteli İşçilik 99%
Uzman Personel 95%
Müşteri Memnuniyeti 99%
Hızlı Teknik Destek 100%

TEKNOLOJIK GÜCÜMÜZ ILE BILEŞTIREREK MÜŞTERI ODAKLI HIZMET ANLAYIŞINI ILKE EDINDIK.

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak sistemleri ulaşılabilir maliyetlerle ve teknolojinin gerektiği standartlar da sunmak için çalışıyoruz.
×